KONST / Litografier / Färglitografi 13535143
nr 1353 5143
Marc Chagall
(1887-1985), Frankrike
Färglitografi, Marc Chagall (1887-1985), Frankrike (EFTER). "L´christ a l`horloge" ur J Lassaigne. Bladets mått: 23x20 cm. Ej signerad
Kondition: löst blad, ej sign
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 12 oktober 2020
kl 19:41:21
12/10 15:44:16
Marc Chagall
Läs mer om Marc Chagall